2018. Május 30.
Többen érdeklődtek telefonon és privát üzenetben szeretett feleségem állapotáról, jelenlegi helyzetünkről.
Ezért a mai bejegyzésemmel -átmenetileg- megszakítom egészségügyi történéseink kronológiai sorrendjét.
A fotó 2018. Április 18-án készült.
ÁLLAPOTA:
Tegnap egy újabb (nagyon sokadik) szakorvosi konzílium után közölték: 😥
-Továbbra sem tudják mi okozza a 2011.február óta tartó szinte elviselhetetlen, állandó és csillapíthatatlan fájdalmát, amely egy 90 cm-es vékonybélszakaszt eltávolító műtét után keletkezett.
-Nem javasolnak semmiféle beavatkozást (műtétet) mert csak rosszabbra fordulna az állapota!
-A fájdalmat jelenleg Opiod tapasszal próbálják csillapítani, sajnos sikertelenül!
-Csak fekvő helyzetben elviselhető a fájdalom, ülve, állva elviselhetetlen mértékűre növekszik.
Március eleje óta csak fekszik.........
++++++++++ A gyógyszerek "mellékhatásaként" megszűnt a nyelési reflexe.
Bármikor, akár egy korty víztől is megfulladhat!
HELYZETÜNK:
-Sajnos Ő a betegsége miatt állandó felügyeletre szorul, ezért itthon végezhető munkát keresek!
Eddig sajnos eredménytelenül.............
-Kórházba, Ápoló Otthonba NEM adom, mert nem akarok özvegy lenni!
Kérem szépen, hogy aki teheti ossza meg történetünket, helyzetünket az ismeretségi körében!
Minden javaslatnak,ötletnek,támogatásnak örülünk és hálás szívvel köszönünk!
Történetünk, helyzetünk, kéréseink részletesen a képre kattintva olvashatóak.
KERESEK itthon végezhető jövedelemszerző tevékenységet (MUNKÁT)!
Olyat, amelynek végzése mellett szeretett feleségemet is ápolhatom.
Sajnos Ő a betegsége miatt állandó felügyeletet igényel! A gyógyszerek mellékhatásaként megszűnt a nyelési reflexe. Bármikor, akár 1 korty víztől is megfulladhat!!!!
Kérem szépen ismerje meg helyzetünket részletesen a fotóra kattintva!
Még él bennem a remény, hogy a kérésem eljut olyan személyhez aki tud és akar is segíteni!
A remény hal meg utoljára.........
2018. Május 30.


















